Sussex Squash
Online League Management System 2019/2020
Section Rules

 
 

Cosmetic bags, toiletry bags, tote bags, shopping bags, patchwork cushions, appliqued cushions, embroidered cushions, wheat bags, heat proof pot holders, owl cushions with pockets in the wings(great for holding remote controls). Door stops, mug rugs, cuddly toys, pin cushions, gifts for sewing enthusiasts, etui/needlework boxes, place mats, patchwork covered books with pen/pencil slot, peg bags, childrens mobiles, tissue holders, keyrings, glasses pouches, drawstring bags.
 
Fixtures for DIVISION THREE EAST [Full System Fixtures List] [Full System Fixtures List (All Sections)] [Player Analysis] [Main]
 
Day Date Time Division Venue Home Team AwayTeam
Tuesday 10-Sep-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Nutley I Lost
5
17
Thursday 19-Sep-2019 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin II Acorns Copthorne Squash Club III
Monday 23-Sep-2019 19:30 DIVISION THREE EAST Nutley I Weald I
Tuesday 24-Sep-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Brighton II
Thursday 26-Sep-2019 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Lewes I
Monday 30-Sep-2019 19:40 DIVISION THREE EAST Lewes I Nutley I
Wednesday 02-Oct-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Acorns Copthorne Squash Club III Burgess Hill I
Thursday 03-Oct-2019 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin II Weald I
Tuesday 08-Oct-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III East Grinstead I
Thursday 10-Oct-2019 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin II Brighton II
Thursday 10-Oct-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Lewes I
Monday 14-Oct-2019 19:30 DIVISION THREE EAST Nutley I Dolphin II
Wednesday 16-Oct-2019 19:40 DIVISION THREE EAST Weald I Acorns Copthorne Squash Club III
Friday 18-Oct-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Burgess Hill I
Monday 21-Oct-2019 19:40 DIVISION THREE EAST Lewes I Dunnings S and RC III
Monday 21-Oct-2019 19:30 DIVISION THREE EAST Nutley I Brighton II
Thursday 24-Oct-2019 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin II Burgess Hill I
Friday 25-Oct-2019 19:00 DIVISION THREE EAST Nutley I Acorns Copthorne Squash Club III
Wednesday 30-Oct-2019 19:40 DIVISION THREE EAST Weald I East Grinstead I
Friday 01-Nov-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Lewes I
Wednesday 06-Nov-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Acorns Copthorne Squash Club III East Grinstead I
Thursday 07-Nov-2019 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin II Lewes I
Thursday 07-Nov-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Dunnings S and RC III
Friday 08-Nov-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Weald I
Thursday 14-Nov-2019 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Brighton II
Thursday 14-Nov-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Nutley I
Wednesday 20-Nov-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Acorns Copthorne Squash Club III Dunnings S and RC III
Wednesday 20-Nov-2019 19:40 DIVISION THREE EAST Weald I Burgess Hill I
Thursday 21-Nov-2019 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Dolphin II
Tuesday 26-Nov-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Acorns Copthorne Squash Club III Brighton II
Tuesday 26-Nov-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Weald I
Thursday 28-Nov-2019 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Nutley I
Thursday 28-Nov-2019 19:40 DIVISION THREE EAST Lewes I Acorns Copthorne Squash Club III
Tuesday 03-Dec-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Dolphin II
Thursday 05-Dec-2019 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I East Grinstead I
Wednesday 11-Dec-2019 19:40 DIVISION THREE EAST Weald I Lewes I
Tuesday 07-Jan-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Lewes I
Monday 13-Jan-2020 19:40 DIVISION THREE EAST Weald I Brighton II
Monday 13-Jan-2020 19:40 DIVISION THREE EAST Lewes I Burgess Hill I
Thursday 16-Jan-2020 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Dunnings S and RC III
Thursday 16-Jan-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Acorns Copthorne Squash Club III
Monday 20-Jan-2020 19:30 DIVISION THREE EAST Nutley I Lewes I
Wednesday 22-Jan-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Acorns Copthorne Squash Club III Weald I
Friday 24-Jan-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Dolphin II
Tuesday 28-Jan-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Burgess Hill I
Wednesday 29-Jan-2020 19:40 DIVISION THREE EAST Weald I Nutley I
Thursday 30-Jan-2020 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin II East Grinstead I
Friday 31-Jan-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Acorns Copthorne Squash Club III
Thursday 06-Feb-2020 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin II Dunnings S and RC III
Friday 07-Feb-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Nutley I
Wednesday 12-Feb-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Acorns Copthorne Squash Club III Dolphin II
Wednesday 12-Feb-2020 19:40 DIVISION THREE EAST Weald I Dunnings S and RC III
Thursday 13-Feb-2020 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Burgess Hill I
Monday 17-Feb-2020 19:30 DIVISION THREE EAST Nutley I Burgess Hill I
Wednesday 19-Feb-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Acorns Copthorne Squash Club III Lewes I
Monday 24-Feb-2020 19:40 DIVISION THREE EAST Lewes I Dolphin II
Thursday 27-Feb-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Weald I
Monday 02-Mar-2020 19:40 DIVISION THREE EAST Lewes I Brighton II
Monday 02-Mar-2020 19:30 DIVISION THREE EAST Nutley I East Grinstead I
Tuesday 03-Mar-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Dunnings S and RC III Acorns Copthorne Squash Club III
Thursday 12-Mar-2020 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin II Nutley I
Thursday 12-Mar-2020 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Weald I
Monday 16-Mar-2020 19:40 DIVISION THREE EAST Lewes I East Grinstead I
Wednesday 18-Mar-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Acorns Copthorne Squash Club III Nutley I
Wednesday 18-Mar-2020 19:40 DIVISION THREE EAST Weald I Dolphin II
Friday 20-Mar-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Dunnings S and RC III
Thursday 26-Mar-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Dolphin II
Friday 27-Mar-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II East Grinstead I
Monday 30-Mar-2020 19:40 DIVISION THREE EAST Lewes I Weald I
Thursday 02-Apr-2020 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Acorns Copthorne Squash Club III
Monday 06-Apr-2020 19:30 DIVISION THREE EAST Nutley I Dunnings S and RC III
Thursday 09-Apr-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Brighton II
  Infringement Key

D
T
H
A
B
C
W
*

Home Team Default
Away Team Default
Home Team Infringements
Away Team Infringements
Both Teams have Infringements
Card not Received
One of the Clubs has withdrawn from the League
League Organiser Adjustments have been made to this result

[Main]