Sussex Squash
Online League Management System 2019/2020 Season
Section Rules

 

Help Support Junior Squash in Sussex

Overdue Results Report (Fixtures played 5 or more days ago)
Could Home Teams please bring these up to date as soon as possible.
You will be blocked from entering other match results for your club/section while you have entries on this list
[Main]

Day Date Time Division Home Team AwayTeam
Tuesday 03-Mar-2020 19:15 DIVISION TWO WEST Middleton III Bluecoat Sports Horsham II
Monday 16-Mar-2020 19:40 DIVISION THREE EAST Lewes I East Grinstead I
Tuesday 17-Mar-2020 19:15 DIVISION TWO WEST Middleton II Chichester R and FC I
Tuesday 17-Mar-2020 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden II Dunnings S and RC II
Wednesday 18-Mar-2020 19:40 DIVISION THREE EAST Weald I Dolphin II
Wednesday 18-Mar-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Acorns Copthorne Squash Club III Nutley I
Thursday 19-Mar-2020 19:20 DIVISION TWO WEST Midhurst I Bluecoat Sports Horsham II
Thursday 19-Mar-2020 19:15 DIVISION ONE Crawley Squash Club II Bluecoat Sports Horsham I
Thursday 19-Mar-2020 19:30 DIVISION ONE University Squash I Corals III
Thursday 19-Mar-2020 19:30 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club IV Littlehampton II
Thursday 19-Mar-2020 19:10 DIVISION FOUR EAST Virgin Active Brighton I Corals VII
Friday 20-Mar-2020 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor II Bluecoat Sports Horsham III
Friday 20-Mar-2020 19:20 DIVISION ONE Corals III Crawley Squash Club II
Friday 20-Mar-2020 19:15 DIVISION TWO WEST The West Worthing Club I Corals V
Friday 20-Mar-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Dunnings S and RC III
Friday 20-Mar-2020 19:15 DIVISION FOUR EAST Crawley Squash Club V Lewes II
Friday 20-Mar-2020 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham III Arun L.C. I
Monday 23-Mar-2020 19:30 DIVISION THREE WEST The West Worthing Club III Littlehampton I
Tuesday 24-Mar-2020 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin IV East Grinstead II
Tuesday 24-Mar-2020 19:15 DIVISION TWO EAST Crawley Squash Club IV Dunnings S and RC II
Wednesday 25-Mar-2020 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Middleton III
Thursday 26-Mar-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Dolphin II
Thursday 26-Mar-2020 19:20 DIVISION THREE WEST Midhurst II Bognor II
Thursday 26-Mar-2020 19:10 DIVISION FOUR EAST Virgin Active Brighton I Lewes II
Friday 27-Mar-2020 19:15 DIVISION TWO WEST Middleton II Bluecoat Sports Horsham II
Friday 27-Mar-2020 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Brighton I
Friday 27-Mar-2020 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton II Horsham III
Friday 27-Mar-2020 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II East Grinstead I
Friday 27-Mar-2020 19:20 DIVISION TWO WEST Corals V Midhurst I
Friday 27-Mar-2020 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald II Corals VII
Friday 27-Mar-2020 19:00 DIVISION ONE Bognor I Dolphin I
Sunday 29-Mar-2020 16:00 DIVISION ONE Dunnings S and RC I Crawley Squash Club II
Monday 30-Mar-2020 19:40 DIVISION THREE EAST Lewes I Weald I
Monday 30-Mar-2020 19:15 DIVISION FOUR EAST David Lloyd I Crawley Squash Club V
Monday 30-Mar-2020 19:20 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham III Middleton IV
Tuesday 31-Mar-2020 19:15 DIVISION TWO WEST Middleton III The West Worthing Club II
Tuesday 31-Mar-2020 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin IV Brighton III
Thursday 02-Apr-2020 19:30 DIVISION THREE EAST East Grinstead I Acorns Copthorne Squash Club III
Thursday 02-Apr-2020 19:00 DIVISION TWO WEST Bluecoat Sports Horsham II Chichester R and FC I
Thursday 02-Apr-2020 19:30 DIVISION FIVE EAST Nutley II Dunnings S and RC IV
Thursday 02-Apr-2020 19:20 DIVISION FOUR EAST Lewes II Dolphin III
Thursday 02-Apr-2020 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham III Midhurst II
Thursday 02-Apr-2020 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Middleton I
Thursday 02-Apr-2020 19:30 DIVISION ONE University Squash I Dolphin I

[Main]