Sussex Squash and Racketball Association
Online League Management System 2017/2018
League Rules

 
 

 
Fixtures for DIVISION TWO EAST [Full System Fixtures List] [Full System Fixtures List (All Sections)] [Main]
 
Day Date Time Division Venue Home Team AwayTeam
Sunday 03-Sep-2017 18:00 DIVISION TWO EAST Corals VI Acorns Copthorne Squash Club I Lost
6
16
Sunday 03-Sep-2017 16:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC IV Dunnings S and RC III Lost
6
19
Thursday 07-Sep-2017 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Lewes I (formerly II) Won
16
10
Friday 15-Sep-2017 19:00 DIVISION TWO EAST Acorns Copthorne Squash Club I Dolphin II Won
17
4
Sunday 17-Sep-2017 18:00 DIVISION TWO EAST Corals VI East Grinstead I Won
15
8
Wednesday 20-Sep-2017 19:15 DIVISION TWO EAST Crawley Squash Club III Cooden II Won
20
2
Tuesday 26-Sep-2017 19:20 DIVISION TWO EAST Lewes I (formerly II) East Grinstead I Won
20
1
Wednesday 27-Sep-2017 19:15 DIVISION TWO EAST Crawley Squash Club III Dunnings S and RC IV Won
20
2
Sunday 01-Oct-2017 18:00 DIVISION TWO EAST Corals VI Cooden II Lost
3
20
Tuesday 03-Oct-2017 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden II Dolphin II Won
18
5
Tuesday 03-Oct-2017 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC III Lewes I (formerly II) Won
17
10
Tuesday 03-Oct-2017 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead I Acorns Copthorne Squash Club I Won
18
4
Monday 09-Oct-2017 19:20 DIVISION TWO EAST Lewes I (formerly II) Crawley Squash Club III Won
18
6
Thursday 12-Oct-2017 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II East Grinstead I Won
17
4
M
Sunday 15-Oct-2017 16:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC IV Cooden II Lost
4
20
Wednesday 18-Oct-2017 19:15 DIVISION TWO EAST Crawley Squash Club III Acorns Copthorne Squash Club I Lost
7
15
Sunday 29-Oct-2017 18:00 DIVISION TWO EAST Corals VI Dolphin II Won
20
0
A*
Friday 03-Nov-2017 19:00 DIVISION TWO EAST Acorns Copthorne Squash Club I Dunnings S and RC III Won
17
9
Tuesday 07-Nov-2017 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead I Cooden II Lost
7
17
Tuesday 07-Nov-2017 19:20 DIVISION TWO EAST Lewes I (formerly II) Corals VI Won
20
1
Thursday 09-Nov-2017 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Dunnings S and RC IV Lost
10
16
Friday 10-Nov-2017 19:00 DIVISION TWO EAST Acorns Copthorne Squash Club I Cooden II Won
20
3
Tuesday 14-Nov-2017 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead I Dunnings S and RC IV Won
19
8
Wednesday 15-Nov-2017 19:15 DIVISION TWO EAST Crawley Squash Club III Dunnings S and RC III Won
19
6
Tuesday 21-Nov-2017 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC III Corals VI Won
15
10
Tuesday 21-Nov-2017 19:20 DIVISION TWO EAST Lewes I (formerly II) Cooden II Won
19
6
Thursday 23-Nov-2017 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Crawley Squash Club III Lost
5
20
Friday 24-Nov-2017 19:00 DIVISION TWO EAST Acorns Copthorne Squash Club I Dunnings S and RC IV Won
18
4
Tuesday 28-Nov-2017 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC III Dolphin II Won
20
4
Thursday 30-Nov-2017 19:20 DIVISION TWO EAST Lewes I (formerly II) Dunnings S and RC IV Won
20
0
Tuesday 05-Dec-2017 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead I Dunnings S and RC III Lost
5
20
Wednesday 06-Dec-2017 19:15 DIVISION TWO EAST Crawley Squash Club III Corals VI Won
20
3
Friday 08-Dec-2017 19:00 DIVISION TWO EAST Acorns Copthorne Squash Club I Lewes I (formerly II) Lost
8
17
Sunday 10-Dec-2017 18:00 DIVISION TWO EAST Corals VI Dunnings S and RC IV Won
20
0
T
Tuesday 12-Dec-2017 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC III Cooden II Won
16
10
Tuesday 19-Dec-2017 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead I Crawley Squash Club III
Thursday 04-Jan-2018 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Acorns Copthorne Squash Club I
Tuesday 09-Jan-2018 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC III Dunnings S and RC IV
Thursday 11-Jan-2018 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden II East Grinstead I
Tuesday 16-Jan-2018 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC III Acorns Copthorne Squash Club I
Wednesday 17-Jan-2018 19:15 DIVISION TWO EAST Crawley Squash Club III East Grinstead I
Thursday 18-Jan-2018 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden II Lewes I (formerly II)
Wednesday 24-Jan-2018 19:15 DIVISION TWO EAST Crawley Squash Club III Dolphin II
Sunday 28-Jan-2018 18:00 DIVISION TWO EAST Corals VI Dunnings S and RC III
Thursday 01-Feb-2018 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Cooden II
Monday 05-Feb-2018 19:20 DIVISION TWO EAST Lewes I (formerly II) Dolphin II
Sunday 11-Feb-2018 18:00 DIVISION TWO EAST Corals VI Crawley Squash Club III
Sunday 11-Feb-2018 16:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC IV Dolphin II
Thursday 15-Feb-2018 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden II Dunnings S and RC III
Friday 16-Feb-2018 19:00 DIVISION TWO EAST Acorns Copthorne Squash Club I Crawley Squash Club III
Sunday 18-Feb-2018 16:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC IV Corals VI
Monday 19-Feb-2018 19:20 DIVISION TWO EAST Lewes I (formerly II) Dunnings S and RC III
Sunday 25-Feb-2018 16:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC IV Lewes I (formerly II)
Tuesday 27-Feb-2018 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC III Crawley Squash Club III
Thursday 01-Mar-2018 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden II Acorns Copthorne Squash Club I
Tuesday 06-Mar-2018 19:20 DIVISION TWO EAST Lewes I (formerly II) Acorns Copthorne Squash Club I
Thursday 08-Mar-2018 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Corals VI
Sunday 11-Mar-2018 16:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC IV Crawley Squash Club III
Tuesday 13-Mar-2018 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead I Lewes I (formerly II)
Friday 16-Mar-2018 19:00 DIVISION TWO EAST Acorns Copthorne Squash Club I East Grinstead I
Tuesday 20-Mar-2018 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead I Dolphin II
Wednesday 21-Mar-2018 19:15 DIVISION TWO EAST Crawley Squash Club III Lewes I (formerly II)
Friday 23-Mar-2018 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden II Corals VI
Thursday 29-Mar-2018 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden II Crawley Squash Club III
Tuesday 03-Apr-2018 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead I Corals VI
Thursday 05-Apr-2018 19:30 DIVISION TWO EAST Dolphin II Dunnings S and RC III
Sunday 08-Apr-2018 16:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC IV Acorns Copthorne Squash Club I
Sunday 15-Apr-2018 18:00 DIVISION TWO EAST Corals VI Lewes I (formerly II)
Tuesday 17-Apr-2018 19:20 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC III East Grinstead I
Thursday 26-Apr-2018 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden II Dunnings S and RC IV
Friday 27-Apr-2018 19:00 DIVISION TWO EAST Acorns Copthorne Squash Club I Corals VI
Sunday 29-Apr-2018 16:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC IV East Grinstead I
  Infringement Key

D
T
H
A
B
C
W
*

Home Team Default
Away Team Default
Home Team Infringements
Away Team Infringements
Both Teams have Infringements
Card not Received
One of the Clubs has withdrawn from the League
League Organiser Adjustments have been made to this result

[Main]